KLICTRAVEL.CZ > Velká Úpa > Horská Bouda Portášky

Horská Bouda Portášky
Velká Úpa

Horská chata Portášky se nachází v nádherném prostředí Krkonošského národního parku, v jeho 2. zóně, kde narušení přírody je ještě minimální. Chata je postavena na vrcholu svahu nad Velkou Úpou v nadmořské výšce 1050 m/m. uprostřed nejznámější pěší trasy z Velké Úpy na nejvyšší horu ČR Sněžku 1603 m/m. a na konečné horní stanici sedačkové lanovky z Velké Úpy. Portášky mají celoroční provoz a je zde možnost pobytů v létě i v zimě. Pro lyžaře, turisty, cykloturisty, rodiny s dětmi, ozdravné pobyty dětí i dospělých na čistém vysokohorském vzduchu. Ubytovací kapacita 70-90 osob.

Ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích nebo apartmá pro 2, 3 a 4 hosty nebo v ubytovně pro 11 a 13 hostů. V chatě je resturace s barem s celodenním provozem pro 55 hostů a jídelna pro 50 hostů. Pro děti do 6-ti let je k dispozici dětský koutek, kde se děti mohou zabavit i bez rodičů. V prvním patře je společenská místnost pro 50 hostů s televizí, videem, pingpongovým stolem, fotbalem a dalšími možnostmi společenského vyžití.

Kuchyně nabízí široký výběr klasických českých a italských jídel, které jsou nabízeny formou polopenze, plné penze nebo výběrem z jídelního lístku. Pokud Vás neuspokojí jídelní lístek, lze připravit na Vaše přání různé druhy diet a specialit. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů včetně míchaných.

Nově postavená budova sauny a bazénu je přímo za chatou Portášky (asi 15 metrů od vchodu).

Kontaktní informace

Horská Bouda Portášky Velká Úpa

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Horská Bouda Portášky  - Velká Úpa

Horská Bouda Portášky

Bazén Cykloturistika Sauna Umyvadlo na pokoji TV / Sat Restaurace Bar Snídaně Internet Apartmán Kulečník Plná penze Polopenze Stolní tenis Venkovní hřiště

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Skibus

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * vysokohorská turistika * běžky * dovolená s dětmi * školní akce

  • Centrum - 20 minut chůze
  • Vlek - 50 m
 

Ceník - Horská Bouda Portášky Velká Úpa

Silvestr vyprodán.

TermínOsoba / noc
20.12.2015 - 15.03.2016680 Kč
V ceně zahrnuto:Ubytování se snídaní
Slevy:Děti do 3 let zdarma, do let 0 Kč sleva.
Doplňující informace:GPS: 50°42'7.282"N, 15°46'7.91"E

Fotografie - ubytování Horská Bouda Portášky Velká Úpa


Mapa