KLICTRAVEL.CZ > Špindlerův Mlýn > Hotel Zátiší ***

Hotel Zátiší ***
Špindlerův Mlýn

Tříhvězdičkový hotel Zátiší - Špindlerův Mlýn se nachází deset minut chůze od centra, na začátku údolí Svatý Petr. Blízké okolí hotelu Zátiší - Špindlerův Mlýn je vhodné pro turisty, cykloturisty, lyžaře, milovníky adrenalinových sportů a to zejména díky své strategické poloze, z níž je možné podnikat výlety nejen do města Špindlerův Mlýn, ale také po okolních horách a turistických stezkách. Hotel Zátiší je ideální pro ubytování rodin s dětmi, je zde venkovní dětské hřiště, včetně skluzavky a houpačky, dětský koutek s nafukovacím hradem.

Hotel Zátiší  - Špindlerův Mlýn je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Nabízí whirlpool, saunu nebo třeba relaxační a sportovní masáže. Pokud raději sportujete, můžete hotelu využít squash, dvě bowlingové dráhy popřípadě biliár.
Hotel Zátiší nabízí celkem 41 útulných a elegantně zařízených pokojů. Pro náročnější z Vás jsou připraveny také tři apartmá s oddělenými ložnicemi. Všechny pokoje jsou vybaveny: koupelnou a sociálním zařízením, satelitní televizí, minibarem, telefonem s přímou linkou.

V ceně ubytování mají hoteloví hosté k dispozici parkoviště s kapacitou 32 míst. V restauraci tříhvězdičkového hotelu Zátiší je Vám k dispozici kapacita 75 míst.

Zábava a relax: v hotelu Zátiší je k dispozici: dvě bowlingové dráhy, squash, biliár, pingpongový stůl, dětský koutek, whirlpool, sauna, masáž.

Kontaktní informace

Hotel Zátiší *** Špindlerův Mlýn

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Hotel Zátiší *** - Špindlerův Mlýn

Hotel Zátiší ***

Cykloturistika Parkoviště Sauna Sprcha TV WC TV / Sat Restaurace Bar Zvířata povolena Internet Bowling Dětský koutek Krytý bazén Squash Whirpool

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Kavárna * Mini Bar * Masáže

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * vysokohorská turistika * běžky * wellness * dovolená s dětmi * město / centrum * školní akce

  • Centrum - 10 minut chůze
 

Ceník - Hotel Zátiší Špindlerův Mlýn

Termínjednolůžkový pokojdvoulůžkový pokoj
01.12.2015 - 19.12.20151500 Kč1700 Kč
19.12.2015 - 26.12.20151800 Kč2500 Kč
26.12.2015 - 02.01.20164000 Kč4500 Kč
V ceně zahrnuto:Ubytování se snídaní
parkování, wifi
V ceně není zahrnuto:Pobytová taxa

Fotografie - ubytování Hotel Zátiší Špindlerův Mlýn


Mapa