KLICTRAVEL.CZ > Pec pod Sněžkou > Hotel Corso

Hotel Corso
Pec pod Sněžkou

Hotel CORSO v Peci pod Sněžkou nabízí ubytování v příjemném a atraktivním prostředí - město Pec pod Sněžkou je jedním z nejvýznamnějších horských středisek zimní i letní rekreace. Vděčí za to své poloze mezi nejvyššími krkonošskými vrchy, krásným přírodním scenériím a v neposlední řadě také vhodným lyžařským terénům. Zástavba je z části rozseta po horských stráních, ponejvíce je však soustředěna do dvou údolí.

Náš hotel se nachází přímo v centru oblíbeného zimního střediska, čímž nabízí svým hostům bezproblémovou a rychlou dostupnost okolních sjezdovek i jiných turistických cílů v okolí.

Ubytování poskytujeme ve 2 - 4 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Na každém z pokojů je umyvadlo, některé pokoje jsou vybaveny WC. Nově zrekonstruované společné sociální zařízení je na každém patře.

Našim hostům nabízíme kvalitní hotelové služby a osobní přístup, který nás odlišuje od větších hotelů.

Náš personál je připraven Vám profesionálně poradit a pomoci.

Pro společné chvíle s přáteli je Vám k dispozici klubovna. V prvním patře se nachází hotelová restaurace, kde zajišťujeme našim hostům stravování.

Nedaleko budovy CORSa je zastávka Skibusu, který každých 20 minut vozí ZDARMA ke sjezdovkám nejen lyžaře. Pouhých 100 metrů od hotelu můžou zkušenější lyžaři využít přibližovací vlek. Zpět ze sjezdovky dojedete na lyžích až k hotelu.

Během pobytu doporučujeme ponechat auto na centrálním placeném parkovišti nedaleko budovy, parkování je též po domluvě možné přímo před hotelem.

Hledáte-li příjemné a klidné zázemí na své dovolené v Krkonoších, ubytování v hotelu Corso v Peci pod Sněžkou je pro Vás ideálním řešením. Nechte se zlákat cenovou dostupností, vybavením a službami či výhodnou polohou v centru města.

Kontaktní informace

Hotel Corso Pec pod Sněžkou

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Hotel Corso  - Pec pod Sněžkou

Hotel Corso

Cykloturistika Sprcha Umyvadlo na pokoji WC Restaurace Snídaně Zvířata povolena Internet Polopenze Sprcha na patře Úschovna kol

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Lyžárna * Půjčovna kol * Půjčovna lyží * Terasa * WC na chodbě

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * vysokohorská turistika * běžky * dovolená s dětmi * město / centrum * školní akce

  • Centrum - centrum
  • Vlek - 1000 m
 

Ceník - Hotel Corso Pec pod Sněžkou

TermínOsoba / noc
01.12.2015 - 23.12.2015550 Kč
24.12.2015 - 02.01.2016700 Kč
03.01.2016 - 31.01.2016550 Kč
V ceně zahrnuto:Ubytování s polopenzí
V ceně není zahrnuto:Pobytová taxa
Slevy:Děti do 3 let zdarma, do 10 let 20 % sleva.
Doplňující informace:GPS: 50°41'42.923"N, 15°44'20.944"E

Fotografie - ubytování Hotel Corso Pec pod Sněžkou


Mapa