KLICTRAVEL.CZ > Harrachov > Parkhotel Harrachov ***

Parkhotel Harrachov ***
Harrachov

 

PARKHOTEL HARRACHOV se nachází v nejklidnější místní části Harrachova - Rýžoviště. Svou polohou je hotel vhodný pro rodinnou dovolenou, relaxační pobyt či pro pořádání nejrůznějších firemních setkání či školení. Celková kapacita hotelu je 140 lůžek ve 2 - 3 - 4 lůžkových pokojích. Každý pokoj má k dispozici vlastní sociální zařízení ( sprcha + WC ) a TV se satelitním příjmem. Relaxační a rehabilitační centrum Vám nabízí k využití následující služby: saunu pro 6 - 10 osob, vířivé koupele - 3 vany pro jednu osobu, solárium, masáže, kosmetiku, manikúru, restaurace nabízí množství jídel z domácí a zahraniční kuchyně včetně krajových specialit. V hotelové restauraci, která sousedí s Cocktail barem jsou v závislosti na počtu hostů, zpravidla však každou středu, pořádány taneční večery s živou hudbou.

 

Kontaktní informace

Parkhotel Harrachov *** Harrachov

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Parkhotel Harrachov *** - Harrachov

Parkhotel Harrachov ***

Cykloturistika Parkoviště Sauna Sprcha TV WC TV / Sat Restaurace Bar Snídaně Zvířata povolena Apartmán Krytý bazén Kulečník Polopenze Venkovní hřiště

Fitnes * Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Masáže * Relaxation Centre * Šipky * Terasa

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * vysokohorská turistika * běžky * wellness * dovolená s dětmi * město / centrum

  • Centrum - 15 minut chůze
  • Vlek - 100 m
 

Ceník - Parkhotel Harrachov Harrachov

Konkrétní cenu Vám rádi sdělíme na základě Vašeho požadavku přes e-mail nebo poptávkový formulář. Děkujeme za pochopení.


Fotografie - ubytování Parkhotel Harrachov Harrachov


Mapa