KLICTRAVEL.CZ > Dolní Dvůr > Liberecká Bouda

Liberecká Bouda
Dolní Dvůr

     Liberecká bouda je stylově nově zařízená horská bouda včetně bazénu, whirpoolu, sauny, TV místnosti, sportovní herny a hřiště. Bouda je situována nad romantickým Luisino údolím obce Dolní Dvůr u horních stanic lyžařských vleků SKI AREÁLU Luisino údolí s výhledem na Černou horu (Jánské lázně - 1298m) v samém srdci Krkonoš v nadmořské výšce 800 m. V rámci ubytování na Liberecké boudě u nás najdete kompletní možnosti sportovního a relaxačního využití /lyžování, plavání, turistika, kola, hřiště, whirpool, sauna, bazén. Přímo u Liberecké boudy je SKI AREÁL Luisino údolí s jižním slunečným upravovaným svahem určen pro rekreační lyžování vhodný i pro rodiny s dětmi. Tento areál nabízí super lyžování bez front na denně upravovaných svazích za nejlevnější ceny v Krkonoších s kompletním vybavením /občerstvení, půjčovna, servis/. Jelikož se objekt nachází v samém srdci Krkonoš, naskýtá se možnost výletů do okolí zejména na nedaleké hřebeny Krkonoš nebo do ostatních středisek.

     Ubytovací turnusy jsou od neděle do neděle z důvodu volnější dopravy. Jiné požadavky možno dojednat dle volné kapacity. Ubytovací kapacita je 37 lůžek, 8 přistýlek a 12 lůžek na pokoji v podkroví. Pokoje jsou 3x2 lůžka + 1 přistýlka, 5x3 lůžka, 4x4 lůžka + 1 přistýlka, a společný pokoj 13 lůžek - ubytovna. Přistýlky jsou plnohodnotná lůžka vytahující se z pod postelí.
Sociální zařízení - toaleta, sprcha a umyvadlo na každém pokoji mimo ubytovny č. 22 a pokoje č. 21 v podkroví. Na těchto dvou pokojích jsou sprchové kouty a umyvadlo, toaleta je společná pro tyto dva pokoje na chodbě.
     Na každém pokoji je plně vybavený kuchyňský kout s nádobím, lednice s mrazícím protorem, rychlovarná konvice a dřez.
Parkování v zimě je možno pod svahem na parkovišti. Parkování v létě je možné u objektu na vyhrazeném parkovišti.
Z parkoviště je zajištěna doprava zavazadel rolbou nebo sněžným skútrem k objektu.

Kontaktní informace

Liberecká Bouda Dolní Dvůr

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Liberecká Bouda  - Dolní Dvůr

Liberecká Bouda

Bazén Cykloturistika Parkoviště Sauna Sprcha TV Umyvadlo na pokoji WC Možnost vlastního vaření Restaurace Bar Snídaně Internet Dětský koutek Krytý bazén Stolní tenis Tenis venkovní Úschovna kol Venkovní hřiště Whirpool

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Kavárna * Krb * Lyžárna * Šipky * Lednice

Aktivity:

 

Ceník - Liberecká Bouda Dolní Dvůr

TermínOsoba / nocOsoba/noc min 7 nocí
01.12.2015 - 26.12.2015-350 Kč
26.12.2015 - 03.01.2016-600 Kč
03.01.2016 - 24.01.2016-400 Kč
24.01.2016 - 06.03.2016-450 Kč
V ceně není zahrnuto:Pobytová taxa
Slevy:Děti do 3 let zdarma, do let % sleva.
Za příplatek:Polopenze 210 Kč
Plná penze 320 Kč

Fotografie - ubytování Liberecká Bouda Dolní Dvůr


Mapa